Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Šilko siūlų dėžutė. Susan Meissner

Kelias iš labirinto. Spencer Johnson

kelias is labirinto

Spencer Johnson bestseleris Kas paėmė mano sūrį?“ susilaukė didžiulės sėkmės, kurią įrodo 28 mln. visame pasaulyje parduotų šios knygos egzempliorių. Daugybei gerbėjų pirmoji knyga padėjo išspręsti įvairias tiek asmeninio, tiek profesinio gyvenimo problemas. Antrojoje knygoje Kelias iš labirinto“ autorius atsigęžia į tuos, kurie liko labirinte. Nuo ko pradėti problemų sprendimą?

Trumpam grįžkime į pirmosios knygos siužetą. Du veikėjai – AK ir OK – susiduria su netikėtais iššūkiais, nes dingo jų sūris, simbolizuojantis viską, kas jų gyvenime svarbu – gerą darbą, santykius, pinigus, sveikatą, didelį namą ar pripažinimą... OK drąsiai priima šiuos pokyčius ir netrunka surasti išeitį, o AK taip ir lieka įkalintas labirinte. Jis - tai visi, kurie nebenori taikstytis su esama situacija, tačiau nežino, nuo ko pradėti pokyčius.

Būtent jie yra antrosios Spencer Johnson knygos Kelias iš labirinto“ tikslinė auditorija. Tęsdamas alegorinę pasakojimo tradiciją, jis toliau kuria istoriją apie tai, kaip įgyti pasitikėjimo savimi, išplėsti mąstymo ribas, peržengti komforto zoną ir išnaudoti pokyčius kuriant savo gerbūvį.

Knygą Kelias iš labirinto“ perskaitysite vos per kelias valandas, tačiau jos siunčiama žinia išlieks metų metus, ji pakeis jūsų gyvenimą. Alegorinis pasakojimas įdomus ir įtraukiantis, todėl tinka bet kokio amžiaus bei išsilavinimo skaitytojams. Ar išdrįsite pabandyti pasprukti iš labirinto?

Spencer Johnson (1938–2017) – amerikiečių gydytojas ir rašytojas, kurį labiausiai išgarsino jo alegorinių knygų serija Kas paėmė mano sūrį?“ bei kitos motyvacinės knygos. Jo kūriniai buvo išversti į 26 kalbas ir susilaukė tarptautinio pripažinimo.

Daugiau naujų knygų