Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Lietuvių pasakojamoji tautosaka. Stebuklinės pasakos. T.1.

Šuns dresūros ABC. Kyra Sundance

Šuns dresūros ABC

Pastaruoju metu vis daugėja šunų savininkų: jauniems žmonėms šuo - puikus aktyvaus laisvalaikio palydovas, vyresniems – guodžianti ir raminanti draugija. Į gyvūno auginimą ir priežiūrą dabar žiūrima daug atsakingiau. Visi norėtų turėti paklusnų ir geranorišką šunį, tačiau šunų augintojams trūksta žinių kaip jį auklėti ir dresuoti.

Knyga „Šuns dresūros ABC: patarimai, kaip žingsnis po žingsnio užauginti gerą ir paklusnų šunį" padės šeimininkams paversti neklaužadą šuniuką savimi geru ir paklusniu draugu.

Jei jūsų šuo namuose loja ir triukšmauja, tačiau pats bijo menkiausių pašalinių garsų, jeigu svečius pasitinka ant jų užšokdamas ir nekreipia dėmesio į duodamas komandas, jam praverstų keletas etiketo pamokų. Šunų trenerė Kyra Sundance knygoje pateikia patarimus, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti savo augintinio elgesį. Daugiau jokių apkramtytų baldų, išrausto gėlyno ir aploto paštininko.

Knygoje „Šuns dresūros ABC: patarimai, kaip žingsnis po žingsnio užauginti gerą ir paklusnų šunį" viskas nuo pagrindinių komandų iki žinių, kaip pasiruošti šuns apsigyvenimui namuose. Knygoje rasite patarimų, kokios veislės šuo geriausiai atitinka jūsų gyvenimo būdą ir charakterį. Sužinosite kaip jį pripratinti prie pavadėlio, kuo jį maitinti, kaip suprasti jo nuotaikas, kaip bendrauti su šunimi. Šuns auklėjimas ir auginimas – daugiau nei komandos ir nurodymai. Perskaitę šią knygą ir pritaikę jos patarimus mokant savo šunį, galėsite pelnytai vadintis atsakingu šuns šeimininku.

Ši informatyvi knyga suprantama kiekvienam, net ir niekada neturėjusiam jokio augintinio. Ilgametė šunų trenerės patirtis ir patarimai išmokys auklėti keturkojį humaniškai ir efektyviai. Žinosite, kad jūsų šuo atlieka pratimus pasitikėdamas jumis, o ne bijodamas bausmės. „Šuns dresūros ABC: patarimai, kaip žingsnis po žingsnio užauginti gerą ir paklusnų šunį", – New York Times bestseleris apie tvirtą žmogaus ir jo augintinio sąjungą.

Knygos autorė Kyra Sundance – profesionali šunų trenerė, lektorė ir tarptautiniu mastu pripažinta knygų autorė, sukaupusi kelių dešimtmečių darbo su šunimis patirtį. Jos augintinių pasirodymais gėrėjosi pats Maroko karalius, jie savo talentus demonstravo ne vienoje amerikiečių televizijos laidoje. Knygos autorė yra pripažinta kino juostose besifilmuojančių šunų trenerė, taip pat Visame pasaulyje skaito paskaitas apie šunų dresūrą. Jau parduota daugiau nei milijonas Kyra Sundance knygų kopijų.

Daugiau naujų knygų