Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Lyderystė. Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius

Absoliutus įrodymas. Peter James

Absoliutus įrodymas

Stulbinanti ir įtraukianti Peter James istorija „Absoliutus įrodymas" sukrės daugelį skaitytojų. Jei jus žavi Dan Brown kūryba, šis romanas kaip tik jums. Tai kvapą gniaužiančios lenktynės, kuriose bus atskleista didžiausia pasaulio paslaptis.

Tiriamosios žurnalistikos asas Rosas Hanteris sulaukė telefono skambučio, kuris pakeis ne tik jo jo gyvenimą, bet, galbūt, ir viso pasaulio ateitį. Kaip gerai, kad Hanteris vis dėlto nusprendė pakelti ragelį.

Skambino pagyvenęs vyras. Jis tikino, jog nėra beprotis, ir prašė padėti jam tai įrodyti visiems, laikantiems jį pamišėliu. Vyras tikino turįs absoliutų Dievo egzistavimo įrodymą.

Ko reikia, kad pavyktų įrodyti Dievo buvimą? Ir kokios būtų pasekmės? Dabar viskas pastatyta ant kortos – netikras milijardieriaus evangeliko tikėjimas, garsaus ateisto viso gyvenimo darbas, didžiųjų pasaulio religijų patikimumas... Jei tik Rosas Hanteris išgyvens, kad paviešintų tą įrodymą.

Romanas „Absoliutus įrodymas" pasakoja istoriją, kuri privers versti puslapius vieną po kito ir nepaleisti knygos iš rankų iki pat pabaigos. Pasaulinis sąmokslas ir neįtikėtina intriga žada skaitytojams ne vieną įdomų vakarą.

Peter James (g. 1948 m.) – britų rašytojas, kriminalinių romanų ir trilerių kūrėjas, lietuviams pažįstamas iš knygų „Tiesa", „Miręs gyventi", „Mirtis užklups rytoj", „Mirusiojo gniaužtuose" ir kt. Dirbo scenaristu Kanadoje. Jo knygos verčiamos į 37 kalbas, parduota daugiau nei 37 milijonai egzempliorių visame pasaulyje. Yra laimėjęs daugybę apdovanojimų, nemažai jo sukurtų romanų tapo kino ar TV filmais.

Labiausiai išpopuliarėjo autoriaus sukurta serija apie detektyvą Rojų Greisą.

Rašytojas domisi kriminologija, paranormaliais reiškiniais (apie juos veda laidas BBC radijuje), taip pat lenktyniniais automobiliais, pats dalyvauja lenktynėse, mėgsta aktyvų sportą ir labai myli šunis. Jo pirmasis romanas „Šeimininkas" nors ir sutiktas ne itin palankiai, dabar eksponuojamas Londono mokslo muziejuje. Tai buvo pirmasis elektroninis romanas – autorius jį išleido skaitmeniniu formatu.

Daugiau naujų knygų