Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Trapūs daiktai. Greta Ambrazaitytė

Lemtingi mūsų pasirinkimai. Karma Brown

Lemtingi mūsų pasirinkimai

„Lemtingi mūsų pasirinkimai" - jaudinanti Karmos Brown istorija apie dviejų moterų draugystę ir painius žmonių tarpusavio ryšius ir santykius.

Hana ir Keitė tapo draugėmis po to, kai penktoje klasėje Hana trenkė berniukui, su veidrodėliu žiūrėjusiam po Keitės sijonu. Nuo tos akimirkos jos buvo tarsi seserys. Laikui bėgant draugių santykiai tik stiprėjo ir, atrodė, kad niekas negali sukliudyti jų draugystei. Tačiau gyvenimas nebūtinai yra sąžiningas ir visiems vienodai dosnus. Kai Keitė ir jos vyras Deividas sukuria gražią šeimą ir susilaukia dviejų žavių dukrelių, Haną ima graužti pavydas. Hana su vyru Benu metų metus bando susilaukti kūdikio, tačiau galiausiai iš gydytojų sužino, kad Hanai niekuomet nepavyks pastoti ir susilaukti kūdikio. Ji visiškai palūžta. Drauge su vyru jie ima ieškoti kitokių galimybių turėti vaikelį ir čia ateina Keitės eilė pasiūlyti pagalbą. Keitė pasisiūlo Hanai išnešioti jai kūdikį ir netgi panaudoti tam savo kiaušinėlius.

Abi šeimos su viltimi, susijaudinimu ir dėkingumu pradeda neįpratą kelionę į tėvystę. Tačiau įvyksta baisi tragedija, kuri grasina sugriauti viską, ko siekė dvi geriausios draugės...

Skaudžiai nuoširdus ir tikras romanas „Lemtingi mūsų pasirinkimai" - tai stipri istorija apie dvi moteris, vieną nepaprastą draugystę ir riziką, kuriai mes ryžtamės, kad įgyvendintume savo svajones.

Karma Brown – kanadiečių rašytoja ir žurnalistė. Debiutavusi su romanu „Eime su manimi", kuris tapo bestseleriu. Šiuo metu jau išleido keturias knygas. Antrasis jos romanas „Lemtingi mūsų pasirinkimai" taip pat sulaukė skaitytojų įvertinimo ir pateko į perkamiausių knygų sąrašus.

K. Brown su vyru, dukra ir šunimi gyvena prie Toronto, Kanadoje. Ji nuo vaikystės mėgo skaityti ir rašyti, kurti istorijas. Kai nerašo ir nedailina savo parašytų knygų, rašytoja dažniausiai bėgioja arba dresuoja savo šunį ir leidžia laiką su šeima.

Daugiau naujų knygų