Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Nuostaba. Ann Patchett

Nuostaba. Ann Patchett

Nuostaba

Kelionė į Amazonės džiungles taps išbandymu mokslininkei Marinai Sing tiek norint išgyventi, tiek siekiant susidoroti su vidiniais demonais. Populiarios amerikiečių rašytojos Ann Patchett knyga „Nuostaba" sukels tikrą emocijų audrą.

Daktarė Marina Sing pradeda neįtikėtiną kelionę į vabzdžių knibždančią Amazonę. Ji neturi kito pasirinkimo, tik atsiduoti nuostabiam, bet pavojingam pasauliui, kuris jos laukia džiunglėse.

Marina į Braziliją keliauja turėdama du tikslus. Vienas iš jų – išsiaiškinti, kas nutiko jos kolegai, mirusiam prieš keletą savaičių ir antrasis – sužinoti, kokią pažangą padarė jos buvusi dėstytoja vaistų nuo nevaisingumo paieškose, kurias finansavo jos farmacinė kompanija. Būtent tokiu tikslu išvykęs į džiungles anksčiau dingo jos kolega...

Greičiausiai net neverta tikėtis, kad šias užduotis pavyks lengvai įgyvendinti.

Marinos mentoriaus darbas, pasirodo, yra susijęs su menkai žinoma gentimi, kurios atstovai gali daugintis iki pat septyniasdešimties metų ir aiškėja, jog tai lemia ne tik jų kasdieniai ritualai, bet ir aplinka, kurioje jie gyvena.

Tačiau nežinomybė Mariną pasitiks ne tik išoriškai, jai teks susidurti su tragiška savo praeitimi ir prisiminimais, kurie tempsis į negailestingą tamsą.

New York Times bestselerių autorė Ann Patchett provokuojančiame ir akiplėšiškame romane „Nuostaba" kalba apie moralę ir stebuklus, mokslą ir pasiaukojimą, kuriuos rasti galima Amzonės miškuose. Knyga kvėpuoja tuo pačiu emociniu tempu, kuris sužavėjo skaitytojus ankstesniuose autorės kūriniuose. A. Patchett pateikia naujovišką įtaigų pasakojimą apie troškimus, ieškojimus ir prisirišimus.

„Nuostaba" – tai įtraukianti nuotykių istorija ir skvarbus žvilgsnis į sudėtingus pasirinkimus, kuriuos mums tenka daryti ieškant meilės.

Daugiau naujų knygų