Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Blogos mamos dienoraštis. Suzy K Quinn

Išduota širdis. Dinah Jefferies

Išduota širdis

Bestselerio „Arbatos plantatoriaus žmona" autorės Dinos Džefris (Dinah Jefferies) pirmasis romanas „Išduota širdis" – drąsios moters ir vilties neprarandančios motinos istorija.

1955 metai, britų valdoma Malaja. Lidija Kartrait grįžta namo po kelių savaičių, kai slaugė savo sunkiai sergančią draugę. Namai spengiančiai tušti. Tarnų nėra, telefonas neveikia, niekur nematyti ir Lidijos vyro Aleko bei dukterų. Kur visi dingo?

Išsigandusi ir apimta nevilties ji susisiekia su britų pareigūnais ir sužino, kad jis buvo išsiųstas ginti šalies. Tačiau kodėl jis nepalaukė, kodėl nepaliko jokios žinutės?

Lidija įveikia širdyje vis augančią paniką ir keliauja ieškoti dingusios šeimos. Paieškos moterį nuvedą į pilietinio karo siaubiamas šalies vietas, griaunamus miestus ir pavojingas džiungles. Galiausiai moteris bus priversta kreiptis į žmogų, kurį prisiekė palikti savo praeityje. Tačiau Lidija pasiryžusi paaukoti viską, kad tik susigrąžintų šeimą.

Gyventi su savo paslaptimis bandanti Lidija patirs ir skaudžią išdavystę, kuri gali būti per sunki net jai.

„Išduota širdis" matuoja besąlygiškos meilės ir drąsos galią, apnuogina skaudžiausias paslaptis ir nuveda į moters širdies užkaborius.

Dinah Jefferies (Dina Džefris, g. 1948) gimė Malaizijoje, o nuo aštuonerių metų gyvena Anglijoje. Čia studijavo Birmingemo Meno Koledže, o vėliau Ulsterio universitete baigė Anglų literatūros studijas. Dar studijuodama susilaukė pirmojo vaiko, tačiau su jo tėvu išsiskyrė. Gyveno hipių bendruomenėse, Toskanoje dirbo grafienės vaikų aukle. Su dabartiniu vyru Richard Jefferies susituokė 1998 metais.

Rašyti pradėjo po skaudžios netekties, kai per nelaimingą atsitikimą mokykloje žuvo keturiolikmetis jos sūnus. Savo skausmą ji perkėlė į kūrybą ir taip gimė debiutinis romanas „Išduota širdis". Lietuvių skaitytojams autorė jau pažįstama iš itin populiarių romanų „Arbatos plantatoriaus žmona", „Šilko pirklio dukra" bei „Prieš liūtis". Dinah Jefferies dabar gyvena Gloučesteršyre su savo vyru it Norfolko terjeru, daug rašo ir leidžia laiką su anūkais.

Daugiau naujų knygų