Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Rytų Azijos tradicinė estetika ir meno teorija. Antanas Andrijauskas

Laikoma kalta. Tess Gerritsen

Laikoma kalta

„Laikoma kalta" – vienas iš ankstyvųjų Tess Gerritsen romanų, kuriame šiurpi ir paslaptinga atmosfera persipina su romantiškais jausmais.

Miranda įsitikinusi, kad galiausiai visiems laikams nutraukė gyvenimą nuodijusius santykius su turtingu vedusiu meilužiu Ričardu. Tačiau palengvėjimas truks neilgai – vieną vakarą Miranda savo lovoje randa Ričardo lavoną. Vyras nudurtas jos peiliu. Miranda turi motyvą ir, be abejo, turėjo galimybę jį nužudyti. Ji tampa pagrindine nusikaltimo įtariamąja, o įtarimai dar labiau sustiprėja, kai anonimu panorėjęs likti žmogus sumoka užstatą ir Miranda paleidžiama iš areštinės. Moteris nesiliauja svarstyti – ar kažkoks geradaris jai tiesiog suteikė laiko įrodyti savo nekaltumą, ar tai tik dar didesni spąstai, į kuriuos įkliuvusi ji taps paslaptingo ir žiauraus pasaulio dalimi.

Pasauliui griūvant Miranda ras savyje ryžto aiškintis, kas iš tikrųjų nužudė Ričardą, tačiau įrodyti savo nekaltumą gali tapti antraeiliu tikslu, kai teks kovoti dėl gyvybės.

Tess Gerritsen – daugybės bestselerių autorė, jos knygos verčiamos į 37 kalbas, parduota daugiau nei 25 milijonai egzempliorių. T. Gerritsen baigė Stanfordo universitetą, mokėsi medicinos mokykloje Kalifornijos universitete San Franciske ir įgijo gydytojos specialybę. Yra pelniusi Nero Wolfe apdovanojimą (už romaną „Dingusios") ir RITA apdovanojimą (už romaną „Chirurgas"). Šiuo metu rašytoja jau pasitraukė iš medicinos ir yra atsidavusi tik knygų rašymui. Gyvena Meine, JAV, su vyru, turi du sūnus.

Autorė yra išleidusi aštuonis romantinius trilerius ir tik nuo 1996 pradėjo rašyti medicininius trilerius bei Rizoli ir Ails seriją .Romanų serija apie detektyvę Džeinę Rizoli ir medicinos ekspertę Morą Ails įkvėpė TV serialą apie šias dvi nusikaltimų tyrėjas – „Rizzoli & Isles" (liet. „Detektyvė Rizoli")

Daugiau naujų knygų