Naujienos

Akcija „Tu – man, aš – tau!“

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka kviečia moksleivius, mokytojus, mokyklų bendruomenes, pasvaliečius, knygų mylėtojus ir kaupėjus, kitų rajono knygius prisijungti prie miesto šventės renginių ir dalyvauti linksmoje knygų mainų (prekybos, dovanojimo, apsikeitimo ir t. t...) akcijoje „Tu – man, aš – tau!“, vyksiančioje rugsėjo 13 dieną nuo 12 iki 13 val. Vytauto Didžiojo aikštėje prie bibliotekos. Akcijos tikslas: prikelti naujam gyvenimui, parduoti, nusipirkti, padovanoti ar išmainyti knygas, kurių neabejotinai turime kiekvienuose namuose. Iškraustykite namų palėpes, sandėliukus, lentynas, spinteles ir atsineškite jau perskaitytas Jums nebereikalingas knygas į aikštę prie bibliotekos. Čia galėsite:

  • savo turtus parduoti už simbolinį 1 centą, 1 litą ar kiek paprašysite...
  • išmainyti knygą į kitą knygą arba į pirkėjo pasiūlytą daiktą!
  • padovanoti už gražią šypseną, bučinuką, eilėraščio, dainos posmelį, atspėtą mįslę ir t. t.

Kiekvienam dalyviui bus paskirtas „prekybinis plotas“ su stalu ir kėdėmis. Priklausomai nuo Jūsų fantazijos ir išmanumo, savo prekybinę vietą galėsite papuošti, apipavidalinti, pažymėti, susigalvoti viliojančius pasiūlymus, šūkius, patys atitinkamai apsirengti ar susigalvoti ženklus. Tai būtų savotiška senų knygų mugė, bukinistų turgelis, todėl galėsite garsiai savo „prekes“ reklamuoti, šūkauti, muzikuoti ir kitaip siūlyti praeiviams, dalyviams, svečiams, vieni kitiems.

Po akcijos prekiautojų ir mainikautojų bibliotekoje lauks arbatėlė su ... O originaliausiems prekybininkams įteiksime prizą.

Kad žinotume, kiek dalyvių nusprendė įsijungti į akciją, prašome registruotis iki rugsėjo 9 d. darbo dienomis telefonu (8 451) 34334 (kviesti Ritą Baltrukienę) arba užeiti į biblioteką. Paskubėkite – laiko liko nedaug.