Naujienos

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Valakėlių skyriaus moksleiviai lankėsi rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje

20190612 093344Birželio 12 d. rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje lankėsi 1–4 klasių moksleiviai iš Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Valakėlių skyriaus.

Jie atėjo kartu su savo mokytoja Stase Doneliene. Moksleiviams buvo trumpai papasakota apie rašytoją Marių Katiliškį, pristatyti asmeniniai jo daiktai. Moksleiviai apžiūrinėjo rašytojo pypkių kolekciją, išbandė spausdinimo mašinėlę, bandė pavaikščioti su rašytojo lazda. Didžiausią įspūdį vaikams paliko informacinis-edukacinis terminalas. Moksleiviai išbandė visus jame esančius žaidimus, peržiūrėjo fotografijas, kuriose užfiksuotas rašytojo gyvenimas.

Norite ir Jūs daugiau sužinoti apie rašytoją Marių Katiliškį? Apsilankykite bibliotekoje esančiame Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai yra nemokami! Dėl laiko kviečiame susitarti paskambinus tel. nr. (8 451) 34 319 (Vartotojų aptarnavimo centras Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyrius) ar atėjus į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką (Vytauto Didžiojo a. 7).

Informacinį pranešimą parengė Vartotojų aptarnavimo centro Informacijos, mokymo ir dokumentavimo skyriaus vyresn. bibliotekininkė Toma Mikalajūnaitė