Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Kviečiame drauge paminėti Saugesnio interneto savaitę!

Naujienos

Interact klubas Pasvalyje

interact logoKas yra Interact? Tai pasaulyje garsaus Rotary klubo atitikmuo jauniems ir veikliems, turintis narių daugelyje pasaulio šalių. Interact klubas dabar kviečia prisijungti ir 12-18 metų pasvaliečius. Ateikite susitikti su klubo atstovais ir sužinoti daugiau!

Susitikimas vyks lapkričio 28 d., antradienį, 18 val. bibliotekos „Mono arba stereo“ erdvėje. Dalyvaus Panevėžio Interact klubo nariai, svečiuosis Panevėžio atviros jaunimo erdvės lankytojai. Naujausią informaciją apie renginį sekite ir dalinkitės Facebook

Susitikimas skirtas visiems mokyklinio amžiaus jaunuoliams, kurių širdyje spirga noras daryti gera, kurie ieško veiklos, kad galėtų save realizuoti darydami gera visuomenei, o kartu gauti naudingų įgūdžių ateičiai. Junkitės į naują INTERACT klubą Pasvalyje ir tapkite vienu iš pirmųjų jo narių. Tuo pačiu prisidėsite prie visos Lietuvos ir Pasaulio Interact klubų vykdomų gerų darbų, akcijų ir projektų. Ir tai ne tik geri darbai prieš šventes. Tai - kur kas daugiau! Nepraleiskite progos sužinoti daugiau iš pirmų lūpų. Ateikite, išgirskite ir tapkite ateities lyderiais!